Uygulamalarımız ve Projelerimiz

Adrokop.com Mobil Uygulaması

Web sitemizi tercih edenlerin yazılarımızı  daha rahat okuyabilmesi için ve son dakika haberlerden haberdar olabilmeleri için ekibimiz tarafından tasarlanan ve geliştirilen bir uygulamadır.


Üniversiteliler ve Üniversite düşünenler İçin Adrokop a  Özel Mobil Uygulama

Üniversitelerin hakkında bilgi almak duyuru özet gibi öğrencinin yararına olacak paylaşımda bulunmak için androkop ekibi tarafından tasarlanan bir uygulamadır.Tabiki içeriğinden emin olmamakla birlikte sorumluluk almamaktayız.Bu uygulamanın amacı olabildiğince öğrencinin yararına paylaşımlar yapmaktır kesin içerikler degildir.Uygulamanın içerisinden alınan bilgilerin gerekli kurumlardan dogrulanmasını tavsiye ediyoruz.ATB Müzik (Radyo dinleme ve müzik ile ilgili herşey)
Bu uygulama ise müzik severler ve radyo dinlemek isteyenler için tasarlandı. Saydığımız bu özelliklerin yanında ekibimiz tarafından geliştirmeye devam ediliyor ve yeni özellikleri yakında sizlere sunacaktır.


DiKKAT UYGULAMAR HAKKINDA DUYURU!!!
1.Bu uygulamaların ve yeni çıkacak uygulamaların tanıtımı, güncellemeri ve daha fazlasını uygulamalarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan duyuları yapılacaktır. Lütfen takipte kanılınız.

2.Yukarıdaki belirtiğimiz uygulamarın İPHONE (İOS) kullanıcıları için geçici bir süreligine kullanımı mevcut değildir. Bu kullanıcılar için en yakın zamanda kullanıma sunulacaktır

3.Yukarıda belirtiğimiz uygulamarın  geçici bir süreligine Google Play Store veya App Store  gibi uygulama magzalarına en yakın zamanda yüklenecektir. Duyurusu sosyal medya ve uygulamarımızdan yapılacaktır.