Uygulamalarımız ve Projelerimiz

Adrokop.com Mobil Uygulaması
Web sitemizi tercih edenlerin yazılarımızı  daha rahat okuyabilmesi için ve son dakika haberlerden haberdar olabilmeleri için ekibimiz tarafından tasarlanan ve geliştirilen bir uygulamadır.
   Android  İndirmek İçin Tıklayınız


Üniversiteliler ve Üniversite düşünenler İçin Adrokop a  Özel Mobil Uygulama
Üniversitelerin hakkında bilgi almak duyuru özet gibi öğrencinin yararına olacak paylaşımda bulunmak için androkop ekibi tarafından tasarlanan bir uygulamadır.Tabiki içeriğinden emin olmamakla birlikte sorumluluk almamaktayız.Bu uygulamanın amacı olabildiğince öğrencinin yararına paylaşımlar yapmaktır kesin içerikler degildir.Uygulamanın içerisinden alınan bilgilerin gerekli kurumlardan dogrulanmasını tavsiye ediyoruz.
   Android İndirmek İçin Tıklayınız


ATB Canlı TV (Mobil Canlı TV)
Uygulamanın temel amacı adındanda belli olduğunu gibi mobil canlı TV izleme uygulamasıdır. Bunun yanında uygulamaya bir çok özelliklerin gelmesi için ekibimiz tarafından geliştirmeye devam ediyoruz. Ayrıca yayınların kalitesi düzenli kontrol edilerek yayınların güncellemeleri yapılıyor.
   Android İndirmek İçin Tıklayınız


ATB Müzik (Radyo dinleme ve müzik ile ilgili herşey)
Bu uygulama ise müzik severler ve radyo dinlemek isteyenler için tasarlandı. Saydığımız bu özelliklerin yanında ekibimiz tarafından geliştirmeye devam ediliyor ve yeni özellikleri yakında sizlere sunacaktır.
    Android İndirmek İçin Tıklayınız


DiKKAT UYGULAMAR HAKKINDA DUYURU!!!
1.Bu uygulamaların ve yeni çıkacak uygulamaların tanıtımı, güncellemeri ve daha fazlasını uygulamalarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan duyuları yapılacaktır. Lütfen takipte kanılınız.

2.Yukarıdaki belirtiğimiz uygulamarın İPHONE (İOS) kullanıcıları için geçici bir süreligine kullanımı mevcut değildir. Bu kullanıcılar için en yakın zamanda kullanıma sunulacaktır

3.Yukarıda belirtiğimiz uygulamarın  geçici bir süreligine Google Play Store veya App Store  gibi uygulama magzalarına en yakın zamanda yüklenecektir. Duyurusu sosyal medya ve uygulamarımızdan yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder