Merhaba androkop okurları bu yazımızda sizlere yeni sosyal medya görünümlü içerik platformu yani içerik ekleyemediginiz ama basit arayüzü ve sadeligi ile özgür içerigi olan , sosyal medya uygulamalrını andıran ( instagram vs ) ücretsiz ve yerli uygulama GAİN nedir bundan bahsedecegiz

Ayrıca yazılarımız devam edebilmesi için yazarlarımızın sizin desteğine ihtiyacı var. Üst tarafından yazarı destekle bölümümden bizi desteklemeyi unutmayın.

Ayrıca yeni yazılarımızdan haberdar olmak için yazının sonundaki butonlardan Android Mobil Uygulamamızı indirebilirsiniz

Filli Boyanın sahibi Gözde Akpınar tarafından kurulan Gain tasarımında uzun süre düşünülüp Ocak 2020 nin başlarında faaliyete başlamıştır.


Netflix tarzı kendine özgü içerikleri bulunan bu platform icersinide instagram daki İGTV veya reels tarzı önce kısa fragman gibi size içerigi gösteriyor eger begenirseniz kaydetebiliyor veya yan çevirip tam ekran izleyebiliyorsunuz.


Hem sıkılmadan kısa videolar görebiliyor hemde kaliteli özgün içerikleri ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.Böyle bir şeyin ücretsiz sunulması gercekten muazzam.

Basit ve sade tutulan arayüz sayesinde saga veya sola hızlı bi şekilde geçerekten içerikleri görebiliyorsunuz.

Aşagı kaydırıldıgında keşfet ve arama bölümü

Yukarı kaydırıldıgında ise izeldiginiz video nun kaydetilmesi ve hakkında bilgi almanızı saglıyor 


Sag üst köseden profilinize ve sol alttan da kaydettiklerini görebiliyorsunuz


Kendine özgü içeriklerle yeni şeyler sunan platform insanların sıkılmadan hızlı bi sekilde keşfetmesine ve begendiginiz türleri sizlere sunmaya hedefliyor.

İzlediginiz veya kaydettiginiz içerikler ile de size yeni içerikler sunuyor ve platformu ona göre kendini şekillendiriyor.

Daha yeni Daha eski