Merhaba androkop okurları bu yazımızda sizlere #budaneböyle serimizin yeni yazısında para kazanabileceginiz bir ögrenci platformundan bahsedecigim.Bu site sayesinde ödevler , projeler veya bitirme tezleri gibi ödevlerin hem sizin olan ödeve ücret karşılıgında yapacak biri bulmak hemde para karşılıgında yapabileceginiz ödevleri görebileceksiniz.Diger görevler ile ek gelir kazanmış olacaksınız.


Ayrıca yeni yazılarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilir veya yazının sonundaki butonlardan telegram gurubumuza katılabilir veya yine yazının sonundaki butonlardan Android Mobil Uygulamamızı indirebilirsiniz

Öğrenciye ek gelir getirme mantığında olan site sadece ödevler ile değil grafik tasarım , yazı ve çeviri işleri , satış pazarlama , mimari çizim vs vs konularda belli ücret karşılığında yapabileceğiniz işler bulabilir ve ilan verebilirsiniz.

Staj döneminizde sizlere staj bulabileceğiniz işlerde bulan site yeni özellik olan blog yazaraktan da öğrencilere ek gelir saglıyor.

Peki Site Nasıl Kullanılır ?

1.Aşagıdaki butonlardan siteye gidiyorsunuz ve kayıt ol bölümüne yaşıyorsunuz
2.Gerekli bölümleri doldurduktan sonra kayıt ol butonuna basıyorsunuz
3.Giris yaptıktan sonra üst bölümden görevler kısmına basıyoruz ve konuları seçip görevleri , ücretleri , detayları görebiliyorsunuz
4.Yazarak kazan bölümüne tıklayaraktan da blogunuzu yazıp para kazanabiliyor sunuş
5.Yine üstdeki kategorilerden staj bölümüne tıklayaraktan size uygun stajlarını görmüş oluyorsunuz
Daha yeni Daha eski