Merhaba androkop okurları bu yazımızda sizlere letgo mantığı ile çalışan ama letgodan daha iyi olan bi alım satım sitesinden bahsedeceğim.

 Bu site sayesinde alacağınız ürünün sıfır veya sıfıra yakın en temiz olmasının garantisi veriliyor (sitesinin açıklaması bu şekilde) , gerçekten de denineni yapılıyor gibi gözüküyor.

Sitenin hedefi ticaretle uğraşanlar yerine kullanıcıların satış yaparak tasarruf etmelerini sağlamak oluyor.Bunuda şu şekilde açıklıyorlar "Ticaret yapanların ilanlarına yer vermiyoruz, kar değil tasarruf ettirmek istiyoruz" deniyor.


Sitenin açıklamasına göre ise ’yessyeni.com’da satılan ikinci el ürünlerin tamamı sıfır ya da  sıfırına çok yakın kondisyona sahip, çok az kullanılmış, yıpranmamış, arızalı olmayan ve tamiratı bulunmayan, orijinal, bazı kategorilerde garanti süresi devam eden ürünler olmalı’’ deniliyor.

 Bu fikirle kurulmuş olan site Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'da kurulmuş oldu.

Peki Site Nasıl Çalışıyor ?

Alım yapabileceğiniz ve satış yapabileceğiniz iki farklı bolum bulunuyor ve facebook yada e posta kayıdı ile giriş yapabilir basit bı şekilde eşyanizi satabilir yada satılık ilanları favori ilanlar vs ekleyebilirsiniz.Daha yeni Daha eski