Merhaba androkop okurları bu yazımızda sizlere Xiaomi marka telefon veya aksesuar,jarz aleti, kulaklık vs ürünlerin orijinal oldugu nasıl anlaşılır bundan bahsedeceğim.

Mi yani Xiaomi telefon ve aksesuarlardan ziyade tüm elektronik aletlerde kendine özgü tasarımı ve teknolojiyle bulusturdugu Çin menşeili bir üretici firmadır.Dunya popülerligi artıkça haliyle çakma ve replika ürünleri çıkmaya başladı.Peki Xiaomi markasının ürünlerini diğer benzer ürünlerden veya replika,cakma ürünlerden nasıl ayırt edebileceğiniz.

Ayrıca yazının sonundan Android Mobil Uygulamamızı indirerekten son yazılarımızdan haberdar olabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Telefonlar için Doğrulama Nasıl Yapılır ?

1.Kutunun üzerindeki IMEI kodunu bulunuz (Sıfır Telefonlar İçin)

Kutunun uzerinden IMEI ögrenmeYada telefonunuzun arama bölümünden *#06# tuşlayabilir ve oradan IMEI kodunu öğrenebilirsiniz.(İkinci el telefonlarda)


2.Asagıdaki "Xiaomi Orijinal Telefon Sorgula" bölümüne tıklıyorsunuz ve açılan siteden "IMEI or S/N " bölümüne kutunun uzerindeki kodu yazıyorsunuz ve orjinal ligini sorguluyorsunuz.(tüm telefonlarda)Aksesuar Ve Cihazlar İçin Orjinal Oldugu Nasıl Anlaşılır ?

Aksesuar ve cihazanızın kutusunun arkasındaki doğrulama kodununu aşağıdaki "Xiaomi Aksesuar Ve Cihaz Sorgula" bölümüne tıklayıp açılan sitedeki " 20 basamaklı doğrulama kodunu giriniz " bölümüne yazıp doğrulayan basıp orjinal olduğunu öğrenebilirsiniz.
Daha yeni Daha eski