Merhaba androkop okurları bu yazımızda sizlere daha piyasaya çok yeni olan ama etkileyici bir kripto para birimi ve borsası olan bitaydan bahsedecem.Detaylar yazının devamında bulabilirsiniz ayrıca yazının sonundaki kayıt linkine tıklayarak sizde yerinizi alabilirsiniz.Son olarak yazının sonundaki Mobil Uygulamamızı indirerek son yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Nedir bu bitay ?

Bitay tamamen türk mühendisler tarafından en ince detayına kadar tasarlanan milli ve yerli olan hem yerel hemde global bir kripto şirketidir.

Neler var bu bitay da ?

Bitay hem kendi kripto birimi olan hemde borsa şeklinde kripto paralar satan bir platform (kendileri satmıyorlar sadece satıcı ile alıcıyı buluşturup komisyon alıyorlar).
Ayrıca gelecekteki cüzdanların ve pos cihazlarını yerini alacak bu sistemlerin temel şimdiden atılması gerçekten sevindirici.

Nedir Bu Kripto Cüzdan ?

Para birimlerin karışıklık geldikleri değerleri gerçek hayattaki cüzdan gibi online şekilde sağlayabileceğiniz sistem.

Peki bu sistemin gelecekteki önemi nedir?

Bu sistemi bir çok yerde göreceğiz çünkü gelecekte ne kağıt para nede kredi kartı kalacak ve herkez bu kripto para birimlerine geçmiş olacak.Hatta bu konuda maliye Bakanlığı'nın ciddi çalışmaları bulunmakta.

Kripto cüzdanlar güvenilir mi?

Bu sistem ilk 2009 bitcoin olarak önümüze çıktı herkes online para birimi olarak tanıdî ama aslında büyük bir olaya imza atılmıstı.Bu gelişme ile zincirleme koruma sistemi ile gelecekteki büyük bir değişme önderlik etti.Yani cüzdanki bilgiler bir çok sunucu tarafından saklanarak hacklenmesi zor bir hale getirilmiştir yani olabildigince güvenli hale getirilmiştir.

Sizde ücretsiz bir şekilde kayıt olmak için tıklayınız

Dikkat bu bir yatırım tavsiyesi değildir.Kayıt olarak tüm sorumlulukları kabul etmiş olursunuz.DİKKAT;ANDROİD MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINLANDI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ Daha yeni Daha eski