WhatsApp uygulamasının yanı sıra, başka bir uygulama daha var bu uygulama tamamen WhatsApp’ın kopyasıdır. WhatsApp’ın bütün özelliklerinin yanı sıra sizlere bazı özellikler sunmakta. Gerçekten bu sunmuş olduğu özellikler ile herkesi kendine hayran bırakıyor diyebilirim. Şuan kullanmış olduğum WhatsApp tamamen farklı rengi, şekli, tipi, görünümü, bildirim sesleri, mesaj şekilleri, font şekilleri, sohbet balonları gibi özelliklerinin yanı sıra bildirimlerimi görünümlerimi tamamen gizleyebilmekte.

Görünümlerimizi gizlemek derken; Mavi Tik’i tamamen ortadan yok ederken İki Normal Tik’i ise yok ediyorum. Kişiler mesaj gönderdikleri zaman normalde kişinin telefonuna ulaştığı zaman iki normal tik oluyor, ve kişi bu mesajı görünce iki mavi tik işareti oluyor. Bunun yanı sıra ben WhatsApp+ kullanıcısı olduğum için bana gelen mesajları okuduğumda karşı tarafa mavi tik gitmiyor ve bu WhatsApp+ sayesinde İki Tik’i de tamamen ortadan kaldırdım..

Kişiler böylece beni o mesajı görüp görmediğimi anlamıyorlar. Bende bu özgürlüğün tadını çıkarmıyorum da değilim. Şimdi sizlere WhatsApp+’ın özelliklerini sıralayayım.
Görünümü değiştirebiliyorsunuz.
Mavi Tik’i iptal edebiliyorsunuz.
Çevrimiçi durumunuzu kapabiliyorsunuz.
İki Tik işaretini yok edebiliyorsunuz.
Eklenti olarak telefonunuzun Ana sayfasından direk mesaj gönderebiliyorsunuz.
Sohbetler kısmından bir dokunuş ile duyuru, grup kurulumu, yeni sohbet oluşturabiliyorsunuz.
Konuşma ekranındaki, konuştuğunuz kişinin profil resmini kapatabiliyorsunuz.
Mikrofonu devre dışı bırakabiliyorsunuz.
İnternet üzerinden aramalarınızı karşı tarafa gönderebiliyorsunuz
Mp3 gönderebiliyorsunuz
Göndereceğiniz fotoğrafın/videonun kalitesini düşürüp/arttırabiliyorsunuz.

Gibi bir çok özelliğe mevcut.Bundan dolayı benim çevremdeki kişilerin %50’si WhatsApp+’ı tercih etmekte, sizde WhatsApp+’ı indirmek istiyorsanız ve sürekli yeni güncellemeleri yeni olan olayları yenilikleri takip etmek istiyorsanız lütfen bizleri takip ediniz..

WhatsApp+ Son Sürüm İndirmek İçin Tıklayınız


Daha yeni Daha eski